En son çıkan oto kampanyaları yüz güldürüyor...

Kia Sportage, Şubat ayı boyunca 59 bin 990 TL fiyatla satılıyor

Kia’nın en çok satan modellerinden biri olan Sportage, Şubat ayı boyunca 59 bin 990 TL fiyatla satılıyor. 2.0 lt CRDi dizel motor ile donatılmış Sportage, EBD ile destekli ABS, Çekiş Kontrol Sistemi (TCS), ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı), geliştirilen fren sistemine eklenen ROP ( Devrilmeye karşı aktif koruma) gibi donanımlara sahip. Sadece Sportage modeli için geçerli olan kampanya kapsamında ayrıca, trafik sigortası da hediye ediliyor ve Denizbank’tan isteyene 2 ay ertelemeli, yüzde 1.58 faiz oranlı kredi seçeneği sunuluyor.

Yeni Civic Hatchback 1.4 i-VTEC daha tutumlu

TANITIMININ yapıldığı 2006 yılından bu yana, devrim yaratan dizaynı ile bütün dikkatlari üzerine çeken Honda Civic Hatchback, yepyeni 1.4 lt. i-VTEC motoru ve hem iç mekanında hem de dışında yapılan değişiklikler ile yollarda farklılık yaratmaya devam edecek. i-Shift adı verilen 6 ileri otomatikleştirilmiş manuel şanzıman ile donatılan motor, Avrupa Birliği normlarına göre gerçekleştirilen karma kullanımda 5.7 lt/100km yakıt tüketimi ile ne derece tutumlu olduğunu gözler önüne seriyor.

Isuzu’dan ticaride ‘Tüh be mi? Ohh be mi? Kampanyası

ANADOLU Isuzu, 28 Şubat’a kadar sürecek kampanyayla ticari araç kullanıcılarına nefes aldıracak bir kampanya sunuyor. Isuzu ’Tüh be mi? Ohh be mi?’ sloganıyla düzenlenen kampanya ile tüketicilere Isuzu Kamyon ve Kamyonetleri 20 bin TL’ye 12 ay kredi ile alma imkanını veriyor. Kampanyada faiz de Isuzu’dan hediye ediliyor. Isuzu’nun pick up modeli D-Max’lerde de 15 bin TL’ye 12 ay kredi imkanı ile sunulurken faizi Isuzu karşılıyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !